Pizza Pizzerie Karlovy Vary
Vybrat město
Pizzerie u Areny Karlovy Vary

Karlovy Vary > Pizzerie u Areny
Pizzerie u Areny
Západní 73, Karlovy Vary
Otevírací doba
Trvale zavřeno

Pizzerie u Areny byla bohužel trvale uzavřena.

Původní text: Nově otevřená luxusní pizzerie v Karlových Varech v KV Aréně. Překvapí moderním elegantním interiérem. Mimo pizzu nabízíme také těstoviny, gnocchi, saláty a další. Možnost pořádání společenských akcí a oslav a v TV zde můžete sledovat i sportovní přenosy. K dispozici je také letní krásná zahrádka a Wi-Fi. Pizzerie je nekuřácká. Rozvoz pizzy za poplatek 29 Kč.
Mapa
Fotografie pizzeriePizzerie u Areny - hodnocení, recenze pizzerie, pizzy

Máca
Pizzerii jsem si v minulosti velmi oblíbil navzdory vyšším cenám za pizzu, jelikož pizza byla výborná a chuť odpovídala ceně. Nyní nevím co proběhlo v pizzerii za změny (výměna kuchaře?), ale od jisté doby (cca 2 měsíce zpět, psáno v lednu 2017) se pizzy z této pizzerie nedají téměř pozřít. Pachuť v sýru, levné ingredience- např. na pizzu kde má být "klobása" dostanete hromadu točeného salámu za pár kaček (konkrétně BERGAMO) a těsto bylo ve 4 posledních případech ze 4, jak to říct slušně...rozmočené a opravdu nedopečené. Rozvoz zdarma je určitě fajn, ale bohužel je hodně vidět a i cítit na vlastní chuť, že je to na úkor kvality pizzy...Každý ať si udělá svůj názor, nemám potřebu tu bezdůvodně hanit dotyčnou pizzerii, ale můj je takový, že bohužel kvalita neodpovídá ceně a po tolika nevydařených pokusech raději dám přednost jiné pizzerii, kde si sice zaplatím rozvoz, ale pochutnám si.

Anonym
Dobry den radi bychom vas upozorli na jistou osobu jmenem Zuzana Sedláková r.nar.1986 která by u vas měla nastoupit do kuchyně pochází z Chodova kde je vyhĺašená lehká děva a to za pervitin,možná bude i nakažená jen aby vaše pizzerie nějak nebyla poškozena a myslíme že mate na lepší personal.

Misa
Objednala jsem si zde testoviny. Vetsi odpornost jsem nejedla. Nedochuceny...odporne mdly..a za 145kc pidi midi porcicka,kterou jsem stejne nedojedla. Nedalo se to. Byla jsem tam poprve a naposledy. Nedoporucuji tuto pizzerii nikomu, takhle jak oni uvarili, by uvarilo i male dite.

Růžička
Dnes jsem si u vás obědnal pizzu nevím proč ale něco není v pořádku už na první ochutnání jsem ucítil zvláštní pachuť nevím jestly je to v těšte nebo v surovinách. Jinak perfektní večer objímá jsem záchodvou mísu

K.H.Š.
Zatím jsem si objednávala jen pizzu a česnekový chléb (pizza chléb), ale jsem nadmíru spokojena. Všem vřele doporučuji! Objednávku Vám přivezou domů, ale pokud se rozhodnete pro stravování se v restauraci chybu určitě neuděláte - příjemné prostředí s výhledem na kluziště, kde trénují hokejisté (někdy je můžete i vidět) a obsluha je sympatická a usměvavá :). Ještě jednou ,,DOPORUČUJI\"!!!

Babi Jana
Pizza - gastronomická slast, vřele doporučuji všem milovníkům pravé italské kuchyně! Nerozumím negativním hodnocením (např. Koty), za mě 10/10. Těším se na další návštěvu Vašeho restaurantu.

Koty
Pizza - prosim, nevydavejte tuto prisernost za pizzu..na rozvoz si priste vezmu baterku,teple pradlo a navigaci, abych vaseho rozvozce nasla. Dekujeme, ale priste uz si vecer od vas zkazit nenechame.

Nomnom C.
If you don't know what to get.these drink are perfect for the winter time and they are amazing 😝😝

Sanders A.
Отличный вид на лед тренировочной площадки и бесплатный интернет

Petra K.
Vzhled pizzerie

Petra K.
Pizza s výhledem na treninkovku