Pizza Pizzerie Olomouc
Vybrat město
Pizzerie a kavárna Opera - Galerie Šantovka Olomouc

Olomouc > Pizzerie a kavárna Opera - Galerie Šantovka
Pizzerie a kavárna Opera - Galerie Šantovka
Polská 1, Olomouc
Otevírací doba
Po-Ne 09:00-21:00

Nově otevřená pizzerie a kavárna v galerii Šantovka, která vám zpříjemní nakupování ať už jste hladoví a máte chuť na skvělou italskou pizzu či jen sednout s přáteli na kávu. Kromě pizzy nabízí také italské speciality, saláty, palačinky, dorty, zákusky, poháry, koktejly, zmrzlinu a další! Mimo obědové menu potěší také snídaňové a to již od 9 hodin ráno.


Mapa
Fotografie pizzeriePizzerie a kavárna Opera - Galerie Šantovka - hodnocení, recenze pizzerie, pizzy

Eva
Hodně velká NESPOKOJENOST ... při objednání těstovin se 4 druhy sýrů, obsluha přinese talíř s těstovinama polité bešamelem ... ze 4 druhy sýrů to nemělo nic společného - jídlo absolutně neodpovídalo účtované ceně.... byli jsme u Vás naposledy.

Mirek Ř.
Dobrý den.Chodím do Šantovky často a v Opeře si kupuji často pizzu,s jídlem jsem byl vždy spokojen,také pravidelně u Vás kupuji dorty.Také s dorty jsem spokojen,ale s Vaším personálem nejsem spokojen.Konkrétně s obsluhou kde jsem dlouho čekal i když tam nebyli žádní zákazníci.Chtěl jsem pouze dort větší do 700 Kč čokoládový ,ale měli jste jenom za 410 Kč, tak jsem si ho koupil s tím že že mě ho odloží.To vše by bylo v pořádku , kdyby po hodině kdy jsem si šel vyzvednout dort jsem zjistil že dorty byly doplněny a dort který jsem původně chtěl tam byl.Tak jsem šel za paní prodavačkou z pizzerie a zeptal se jí jak je možné že mi prodali dort menší když nyní mají dort , který jsem chtěl.Odpověď byla že je zrovna dovezly.Nedalo mi to a šel jsem si zjistit jestli je to pravda a bylo mi řečeno že nebyly dovezeny.Mohla paní prodavačka mi prodat větší dort a já bych doplatil rozdíl. Nestalo se! Nelíbí se mi jednání Vaší prodavačky a tímto jsem u Vás s nakupováním skončil. S pozdravem Váš nespokojený zákazník.

Klára
Spíše podprůměrná restaurace. Obsluha nepatří mezi nejmilejší. Jídlo velmi průměrné. Při objednání palačinky s nutellou donesli palacinkou s levnou nahrazkou nutely... Waffle byla gumová. Šlehačka v kafi hnusná.

Blanka
Tento podnik vůbec není špatný,skvělý je zejména kuchař,který je schopný sekat žampiony a zároveň sledovat všechno kolem :D

Anna H.
Neochotná obsluha u okénka s kebabem, nechají vás před okénkem stát klidně 10 minut, pak se ještě ke všemu neumí chovat k zákazníkům, přehazují si vás mezi sebou jako horký brambor a tváří se jako byste je obtěžovali. Vedení by si mělo udělat pořádek mezi zaměstnanci a dát jim kurz jak se chovat při své práci. Za mě nedoporučuji, ale jen kvůli obsluze, jídlo se celkem dalo.