Pizza Pizzerie Olomouc
Vybrat město
Pizzerie a kavárna Opera - Galerie Šantovka Olomouc

Olomouc > Pizzerie a kavárna Opera - Galerie Šantovka
Pizzerie a kavárna Opera - Galerie Šantovka
Polská 1, Olomouc
Otevírací doba
Po-Ne 09:00-21:00

Nově otevřená pizzerie a kavárna v galerii Šantovka, která vám zpříjemní nakupování ať už jste hladoví a máte chuť na skvělou italskou pizzu či jen sednout s přáteli na kávu. Kromě pizzy nabízí také italské speciality, saláty, palačinky, dorty, zákusky, poháry, koktejly, zmrzlinu a další! Mimo obědové menu potěší také snídaňové a to již od 9 hodin ráno.


Mapa
Fotografie pizzeriePizzerie a kavárna Opera - Galerie Šantovka - hodnocení, recenze pizzerie, pizzy

Eva
Hodně velká NESPOKOJENOST ... při objednání těstovin se 4 druhy sýrů, obsluha přinese talíř s těstovinama polité bešamelem ... ze 4 druhy sýrů to nemělo nic společného - jídlo absolutně neodpovídalo účtované ceně.... byli jsme u Vás naposledy.

Mirek Ř.
Dobrý den.Chodím do Šantovky často a v Opeře si kupuji často pizzu,s jídlem jsem byl vždy spokojen,také pravidelně u Vás kupuji dorty.Také s dorty jsem spokojen,ale s Vaším personálem nejsem spokojen.Konkrétně s obsluhou kde jsem dlouho čekal i když tam nebyli žádní zákazníci.Chtěl jsem pouze dort větší do 700 Kč čokoládový ,ale měli jste jenom za 410 Kč, tak jsem si ho koupil s tím že že mě ho odloží.To vše by bylo v pořádku , kdyby po hodině kdy jsem si šel vyzvednout dort jsem zjistil že dorty byly doplněny a dort který jsem původně chtěl tam byl.Tak jsem šel za paní prodavačkou z pizzerie a zeptal se jí jak je možné že mi prodali dort menší když nyní mají dort , který jsem chtěl.Odpověď byla že je zrovna dovezly.Nedalo mi to a šel jsem si zjistit jestli je to pravda a bylo mi řečeno že nebyly dovezeny.Mohla paní prodavačka mi prodat větší dort a já bych doplatil rozdíl. Nestalo se! Nelíbí se mi jednání Vaší prodavačky a tímto jsem u Vás s nakupováním skončil. S pozdravem Váš nespokojený zákazník.

Klára
Spíše podprůměrná restaurace. Obsluha nepatří mezi nejmilejší. Jídlo velmi průměrné. Při objednání palačinky s nutellou donesli palacinkou s levnou nahrazkou nutely... Waffle byla gumová. Šlehačka v kafi hnusná.

Blanka
Tento podnik vůbec není špatný,skvělý je zejména kuchař,který je schopný sekat žampiony a zároveň sledovat všechno kolem :D

Anna H.
Neochotná obsluha u okénka s kebabem, nechají vás před okénkem stát klidně 10 minut, pak se ještě ke všemu neumí chovat k zákazníkům, přehazují si vás mezi sebou jako horký brambor a tváří se jako byste je obtěžovali. Vedení by si mělo udělat pořádek mezi zaměstnanci a dát jim kurz jak se chovat při své práci. Za mě nedoporučuji, ale jen kvůli obsluze, jídlo se celkem dalo.

M@rek
The iced coffee and the pavlova were both very good. The staff was polite.Many ratings are bad, but I can't find anything to complain about. 🤷🏼‍♂️

Michal B.
Cena jídla v žádném případě neodpovídá kvalitě. Příjemnou obsluhu nečekejte

William V.
Hodně špatný

Kseniya N.
Very delicious pizza, deserts and gazpacho (tomato soup). Caesar was regular, not impressed. Do not allow waitress to pour bottled beer to the glass, because table will be flooded with foam.

Arifah I.
Wifi password is at the back of the menu

Ondřej .
Špatný, špatný. Kvalitou se přibližuje své matce na Olomouckém náměstí, rozuměj směrem dolů...

Michal R.
Domácí pečivo je perfektní ke snídani.Za to fresh džus bych řekl že je lehce řeďený vodou. Vousatého pána se neptejte na jakékoliv doporučení,v tomhle směru není zrovna vstřícný. Platba kartou od 100.

Vladimír Z.
Oříškový frappé! no homo

Tom K.
Dávejte si pozor ať nespadnete do té obrovské jámy, kterou tu lidi vystáli při čekání u okénka s pizzou. I když jídlo mají hotové, trvá to tu neuvěřitelně dlouho..

Petr H.
Největší celebrita je tam chlap, kterej obsluhuje bar. Na to musí mit od Boha dar!

Jana M.
Výborná obsluha, příjemné vzdušné prostředí a více než fér ceny. Super zelený čaj.

Tomáš L.
Super rychla obsluha,koutek pro kuřáky a ty dortiky :-) Vazne muzu doporucit!

Dalibor H.
Obsluha si nas nebyla schopna vsimnout, az po relokovani k nekomu jinemu.