Pizza Pizzerie Plzeň
Vybrat město
Pizzerie Paganini Plzeň

Plzeň > Pizzerie Paganini
Pizza pizzerie
Rooseveltova 12, Plzeň
Otevírací doba
Po-Čt 11:00-23:00
Pá-So 11:00-24:00
Ne 11:00-23:00

Pizzerie v centru Plzně, otevřna jako jedna z prvních již v roce 1996, italský venkovský interiér. Nabízí předkrmy, polévky, saláty, pizzu, těstoviny, rizoto, špagety, tortellini, steaky či vegetariánská jídla. Točí se Kozel, Pilsner a Gambrinus. Nabízí také cenově výhodné polední menu. Samozřejmostí je v létě otevřená zahrádka. Podnik je nekuřácký.


Mapa


Pizzerie Paganini - hodnocení, recenze pizzerie, pizzy

Iveta
Hlavně nechápu jak může servírka rict,že pizzu ve 23,25h nejde už objednat jinak jak je možné,že na jedné směně se nestalo,že by servírka někoho neobslouzila hlavně na jedné směně je moc šikovný kuchař a příjemná servírka,když na druhé směně je jídlo připálené nebo hranolky polosyrove.druha směna co pracuje v pizzerii moc lidí není a na druhé směně je o víkendu lidí hodně.pan majitel by se měl s arogantní servírkou co sloužila o víkendu 27.9 něco udělat.

IVETA
Jak je možné,že když zákazník přijde ve 23,25h,že si objedná pizzu sebou tak je odpalkovany arogantní servírkou,která sloužila 27.9.2019 nechápu,jak je možné,že si tohle vůbec někdo dovolí.

elMeyer
Magnificas pizzas

Ondřej S.
Vyborna rajcatova polevka, skvela obsluha i pizzy

Terez .
Mají tu wc i s tamponama, ubrousky na dětský prdelky a hřeben. Jo a dobrou pizzu. Ale ten záchod mě nadchl víc:P

Matěj S.
Nejhnusnější pizza a lasagne jaký sem kdy měl.. Jestli je tohle "jedna z nej" pizzerií v plzni, tak fakt nechci zažít zbytek.

Daniel V.
Skvělá pizzerie blízko centra. Málo lidí a hlavně mají točenou Kofolu.

Marek K.
Brokolicová je nej!

John W.
Dobrá pizza!

Týn S.
Nejlepší "čtyři druhy sýra" v Plzni :)

Tomáš N.
Příjemná obsluha a Kofola. Jako nevýhodu bych zmínil nepřehledný jídelní lístek. Vybíral jsem pizzu a ztrácel jsem se ve velmi hustém seznamu surovin. A s wifi také nepočítejte..

Kornelie K.
A ještě lepší domácí zmrzlina, vopravdu!

Marek K.
Jedna z nej Pizzerií v Plzni. Doporučuju!