Pizza Pizzerie Praha
Vybrat město
Pizzerie Corleone - Prosek Praha

Praha > Pizzerie Corleone - Prosek
Pizzerie Corleone - Prosek
Vysočanská 382 (obchodní centrum Billa), Praha 9
Otevírací doba
Po-Ne 10:00-22:00Mapa
Fotografie pizzeriePizzerie Corleone - Prosek - hodnocení, recenze pizzerie, pizzy

Kristýna M.
Chcete-li se dobře najíst, určitě se vyhněte této rádoby italské pizzerii! Pizza je jako podrážka z laciných a nekvalitních surovin, obsluha velmi neprofesionální, včetně pana provozního (jehož vystupování je velmi arogantní, až drzé). Doporučuji navštívit o pár kroků dále Pizzerii Prosecco, která je součástí Prosek Pointu, kde se velmi kvalitně - chutně najíte a kupodivu ještě za nižší ceny.

Kristýna .
Pizza was delicious.

Petr B.
Na to, jak bídné hodnocení ten podnik má, tak jsme v sedmi lidech dostali sedm fajn jídel. Dobré ingredience, fajn pasta. Dávám tak 7/10 :) Na obchoďákovou restauraci 8.5/10 :)

Tomas P.
Az do včerejška jsme často navštěvovali i brali jídlo sebou. Včera však jídlo sebou bylo hodně osizene a porce ještě menší než minule. Majitel ze mě udělal hlupáka, takže už sem chodit nebudeme :-(

Tomáš P.
Vyzkoušejte malinkovku. Je skvělá!

Prostě F.
Nebylo to tak hrozné, jak se zde píše. Ale možná jsme měli štěstí. Pizza byla průměrná, ale určitě ne špatná. Personál byl milý.

TALIYAN
Poloprázdný podnik, 6 lidí z personálu. Po hodině číšník přijde, že tu šunkovou pizzu začínaj dělat, protože nebyla rozbalená šunka. Vzhledem k lokalitě a průčelí restaurace, drahá pizzerie. Nic moc..

Hogo F.
Výborná spálená pizza, pokud si kuchař myslí, že barva, znamená chuť, tak se mu to docela povedlo. Děkuji, nikdy víc. Jo a "GNOCCHI DELLO CHEF" bych opravdu nerad dále popisoval.

Adam .
Příště sem už na jídlo určitě nezavítám, obsluha nepříjemná, v poledním menu nejdou dělat žádné změny (ani odebrat jednu ingredienci z pizzy).

Tomáš P.
Po velkém čekání nám donesli úplně studenou pizzu a lasagne totáně bez chuti. Ale servírka se k tomu postavila čelem a lasagne jsme neplatili.

Petr C.
Lepsi je na Andelu. Ale zde tez dobra pizza.

Poručík S.
Jidlo moc dobre, ale obcas se tu fakt nepochopitelne dlouho ceka. I kdyz je tu poloprazdno.

Dmitry K.
Здесь есть места для некурящих и детский уголок. Можно ходить всей семьей.

Jiri K.
Capriciosa perfektní, obsluha taky.

Mirek
Pizza e funghi s česnekem není vůbec špatná!

Leo G.
Pomud bych si precetl recenze driv nez jsem si objednal, nemusel bych konstatovat, ze hribkove rizoto stoji za.... A ze je spis jako od babicky co kde zustalo nez jako italske rizoto..

Marek R.
Krasne bali jidlo s sebou ;)

Baty A.
Nejsou tady v příloze ani tousty a ani bagety. K mušlím si mužů dát třeba brambory.

Jana B.
Jako jidlo jde, ale ta obsluha, snad i hlemyzd by byl rychlejsi a lesni vcela ve meste mene zmatena!

Lukáš L.
Super kuchyne, at si date pizzu, pastu nebo steak. Obsluha je ale opravdu tragicka, kazi celkovy velmi dobry dojem

Simona Z.
Trochu zmatená obsluha

Yulia K.
Try the Gnocchi

Marek N.
Kdyz vas prijde vic, nosi jidlo na etapy. Variace listovych salatu s lesnimi houbami? Donesli jeden druh salatu, rajce, papriku a zampiony.

Bára H.
Prvotřídní pizza carpaccio

Jiří P.
u mě vítězí pizza Ragusa

Michaela P.
Hříbkové rizoto bylo dost slabé - kvantita výrazně převážila nad kvalitou. S poctivým italským rizotem tohle jídlo nemělo vůbec nic společného.