Pizza Pizzerie Praha
Vybrat město
Pizzerie La Palma Praha

Praha > Pizzerie La Palma
Pizza pizzerie
Na Hrázi 32, Praha 8
Otevírací doba
Po-Ne 11:00-23:30
Tel: 723 335 099
266 314 887
Jídelníček pizzerie
http://www.lapalma.cz/Mapa


Pizzerie La Palma - hodnocení, recenze pizzerie, pizzy

Petra
Obsluha pomalá, pizza s kuřetem, slaninou a šlehačkou?? Šílená kombinace, naleštěné nechutné těsto a to samé náplň. Dcera strávila druhý den na WC..NIKDY VÍC!

Karel
V poloprazdne restauraci jsem si chtel dat veceri, kdyz me cisnik 5 minut naprosto ignoroval, vstal jsem a sel jsem si dat veceri nekam kde stoji o me penize. Na zahradce bylo asi 9 lidi, uvnitr 5 vcetne me. Od meho prichodu delala obsluha nekomu kavu cistila kavovar. To ze mi neodpovedela ani na jeden pozdrav jen dokresluje muj zazitek....

Polrajch Z.
Milý Tomáši.C, stejně tak by ses měl svojí radou řídit i Ty sám... (když už mám tedy potřebu hodnotit něco, čemu bohužel absolutně nerozumím)... Jinak La Palma - slušná kuchyně za velmi nízké ceny, profesionální obsluha, která zasluhuje můj opravdu velký obdiv, já bych ty palmovské burany, kteří neumějí ani pozdravit, natož se chovat v restauraci, nakopal do prdele hned ve dveřích!!!

Tomáš . C
Je opravdu jasně znát kdo si píše či nepíše vlastní recenze..Myslím že když se jdu někam najíst a napít.A chci sdílet veřejně zážitek,tak popíšu jídlo a nápoj který jsem měl včetně názvu /když mám tedy potřebu to hodnotit / .pokud však uvádím že jsem měl jen..limonádu a jídlo tak je to opravdu divné , jídel a domácích limonád mají opravdu zde více druhu. Tak a ted vzniká otazka - kdo a proč to sem opravdu psal ?

Anna M.
Venkovní zahrádka. Obsluha moc příjemná. Caesar salát dobrý.

Honza T.
Výborné jídlo a moc dobrá domácí limonáda :)

Petr M.
Chodíme sem docela často a je příjemně vidět jak se to zde postupně zlepšuje. Jen tak dál !

Anna Sedlecká Praha
Už nikdy tam nepujdu ....takovou obsluhu jsem jestě nezažila opravdu nikde , zlata předchozí obsluha .

Tomáš.C
Hruuuza a děs !!!!!

Barbora Rýznarová
Skvělá restaurace, výborné jídlo.Obsluha příjemná a nová zimní zahrádka je super :-)