Pizza Pizzerie Praha
Vybrat město
Pizzerie Malý Ráj Balkán Praha

Praha > Pizzerie Malý Ráj Balkán
Pizzerie Malý Ráj Balkán
Bubenečská 8, Praha 6
Otevírací doba
Po-Ne 11:00-23:00

Balkánská restaurace a pizzerie, příjemné prostředí menšího rodinného podniku. Možnost objednat po domluvě pečené selátko nebo jehňátko. Kromě výborných pizz si můžete v pizzerii dát vybrané srbské speciality a ochutnat tak něco nového. Měli jste už např. Pljeskavicu nebo Ćevapi? Samozřejmostí je také denní menu: polévka, salát a 2 hlavní jídla + pizza dle výběru.


Mapa
Fotografie pizzeriePizzerie Malý Ráj Balkán - hodnocení, recenze pizzerie, pizzy

Dagmar Vrublová
Příšerná obsluha, ušmudlaná cizinka..asi východ, žádná sukýnka a zástěrka, kalhoty, kecky, hnus,ani není chuť na jídlo.Děti běhají v provozovně, servírka, asi i majitelka, sprostá jako dlaždič.

CJ Mitchell
Excellent food, service and beer. A nice selection of items on the menu. My vegetarian friend was happy. I had the čevapi she had pizza. We both had Staropramen nefiltr. Returning there tonight!

Tomáš Růžička
Dnes jsem ochutnal pleskavicu a cevapi s vinikajci polívkou!!! bohužel jsem byl autem a tak jsem to nesplachl ničím co bylo třeba.. Doporucuji

Karel
Spokojenost. Nemá chybu. Zvenku to "nevypadá" ale hlavně se nebat. Chodil jsem kolem a až včera prozrel. Maximální spokojenost se vsim. Březen, 2019

Ctibor J.
Výborné srbské speciality. Příjemná obsluha a krásné rodinné prostředí. Chodím sem pravidelně a nikdy mne to neomrzí. Děkuji za to, že tu ste!

Marie L.
Trochu zklamání. Příjemné prostředí, příjemné jadranské zpěvy, dobré pivo, slušné ceny. Ale k čevapi jen malá hromádka cibule - žádná byť malá zeleninová obloha, hořčice či ajvar ....... Maso bez chuti. Možná to tak má být, nevím.

Sonia P.
It's a great restaurant, with great food and great staff.👍👍👍👍

Martina K.
Real Balkanian (ex Yugoslavian) grill food. For us best in Prague. Simple ambient, friendly owner. Recommend.

Mitja G.
Nice small place to enjoy balkan cuisine and atmosphere. And dunja left me speechless. Thank you Srđan for everything.

Martin K.
Super jidlo, obsluha i atmosfera. Jugoslavie na vas dychne :)

Ondřej L.
Bacha, kouří se tu.

Radomir S.
Srbské grilované speciality na Hradčanské. Příjemný personál a výborné jídlo. Pljeskavica, šopák, grilované papriky se sýrem, božské pečivo. Slušný Staropramen, růžové víno a rakija. Lidové ceny.