Pizza Pizzerie Praha
Vybrat město
Pizzerie Malý Ráj Balkán Praha

Praha > Pizzerie Malý Ráj Balkán
Pizzerie Malý Ráj Balkán
Bubenečská 8, Praha 6
Otevírací doba
Po-Ne 11:00-23:00

Balkánská restaurace a pizzerie, příjemné prostředí menšího rodinného podniku. Možnost objednat po domluvě pečené selátko nebo jehňátko. Kromě výborných pizz si můžete v pizzerii dát vybrané srbské speciality a ochutnat tak něco nového. Měli jste už např. Pljeskavicu nebo Ćevapi? Samozřejmostí je také denní menu: polévka, salát a 2 hlavní jídla + pizza dle výběru.


Mapa
Fotografie pizzeriePizzerie Malý Ráj Balkán - hodnocení, recenze pizzerie, pizzy

Tomáš Růžička
Dnes jsem ochutnal pleskavicu a cevapi s vinikajci polívkou!!! bohužel jsem byl autem a tak jsem to nesplachl ničím co bylo třeba.. Doporucuji

Karel
Spokojenost. Nemá chybu. Zvenku to "nevypadá" ale hlavně se nebat. Chodil jsem kolem a až včera prozrel. Maximální spokojenost se vsim. Březen, 2019

Ctibor J.
Výborné srbské speciality. Příjemná obsluha a krásné rodinné prostředí. Chodím sem pravidelně a nikdy mne to neomrzí. Děkuji za to, že tu ste!

Marie L.
Trochu zklamání. Příjemné prostředí, příjemné jadranské zpěvy, dobré pivo, slušné ceny. Ale k čevapi jen malá hromádka cibule - žádná byť malá zeleninová obloha, hořčice či ajvar ....... Maso bez chuti. Možná to tak má být, nevím.

Martin K.
Super jidlo, obsluha i atmosfera. Jugoslavie na vas dychne :)

Ondřej L.
Bacha, kouří se tu.

Radomir S.
Srbské grilované speciality na Hradčanské. Příjemný personál a výborné jídlo. Pljeskavica, šopák, grilované papriky se sýrem, božské pečivo. Slušný Staropramen, růžové víno a rakija. Lidové ceny.